Türkiye’nin En Kapsamlı Okul ve Eğitim Portalı

Tüm Özel Okullar, Devlet Okulları, Eğitim Kurumları ve Çocuk Eğitimi Hakkında Bilgi, Fikir Paylaşımı ve Yorum Sitesi

Sosyal, sportif, kültürel, sanatsal etkinlikler, kurslar hakkında bilgi paylaşımında bulunabileceğiniz bölüm
#3397
ULUSLARARASI YARIŞMALARDA DERECE ALAN EKİPTE BULUNAN ÖĞRENCİ LİSTESİ

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre ;
Ekim 2016 tarihli ve 2709 sayılı Tebliğler Dergisinde yayınlanarak yürürlüğe giren Millî Eğitim Bakanlığı Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrencilerin Ödüllendirilmesine Dair Yönergenin 5. maddesinde belirtilen bilim, kültür, güzel sanatlar, spor, halk oyunları, meslekî ve beceri yarışmaları dallarında düzenlenen uluslararası yarışmalarda derece alan öğrencilere ait listeleri aşağıda görebilirsiniz.
Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Ekipte Bulunan Öğrenci Listesi 1.png
Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Ekipte Bulunan Öğrenci Listesi 1.png (219.06 KiB) 869 kere görüntülendi
Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Ekipte Bulunan Öğrenci Listesi 2.png
Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Ekipte Bulunan Öğrenci Listesi 2.png (218.9 KiB) 869 kere görüntülendi
Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Ekipte Bulunan Öğrenci Listesi 3.png
Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Ekipte Bulunan Öğrenci Listesi 3.png (212.65 KiB) 869 kere görüntülendi
Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Ekipte Bulunan Öğrenci Listesi 4.png
Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Ekipte Bulunan Öğrenci Listesi 4.png (217.45 KiB) 869 kere görüntülendi
Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Ekipte Bulunan Öğrenci Listesi 5.png
Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Ekipte Bulunan Öğrenci Listesi 5.png (226.5 KiB) 869 kere görüntülendi
Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Ekipte Bulunan Öğrenci Listesi 6.png
Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Ekipte Bulunan Öğrenci Listesi 6.png (210.26 KiB) 869 kere görüntülendi
1 Turan Kaan SAY Adana Çukurova Kurttepe Şehit Ali Öztaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11. Uluslararası MEB Robot Yarışması-Robot Türkiye/Konya İkincilik
2 Uğurcan YAŞ Adana Çukurova Kurttepe Şehit Ali Öztaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11. Uluslararası MEB Robot Yarışması-Robot Türkiye/Konya İkincilik
3 Turan Kaan SAY Adana Çukurova Kurttepe Şehit Ali Öztaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11. Uluslararası MEB Robot Yarışması-Robot Türkiye/Konya İkincilik
4 Uğurcan YAŞ Adana Çukurova Kurttepe Şehit Ali Öztaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11. Uluslararası MEB Robot Yarışması-Robot Türkiye/Konya İkincilik
5 Emine Nur PALAZ Adana Seyhan İlhan Atış Anadolu Lisesi 11.02.2017 Kulüpler Avrupa Şampiyonası (Büyükşehir Belediyesi Ankara Spor) Türkiye/Antalya İkincilik
6 Nur Damla ATICI Adana Seyhan 24 Kasım Ortaokulu 24.08.2017 Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate
Şampiyonası- Karate Türkiye/ Erzurum Üçüncülük
7 Özge Nur KARAKUŞ Adana Seyhan 24 Kasım Ortaokulu 24.08.2017 Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate
Şampiyonası- Karate Türkiye/ Erzurum Üçüncülük
8 Nur Sena ATICI Adana Seyhan 24 Kasım Ortaokulu 24.08.2017 Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası- Karate Türkiye/ Erzurum Üçüncülük
9 Fatma Nisa TUNÇ Adana Seyhan 24 Kasım Ortaokulu 24.08.2017 Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası- Karate Türkiye/ Erzurum Üçüncülük
10 Nur Damla ATICI Adana Seyhan 24 Kasım Ortaokulu 24.08.2017 Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate
Şampiyonası- Karate Türkiye/ Erzurum Üçüncülük
11 Özge Nur KARAKUŞ Adana Seyhan 24 Kasım Ortaokulu 24.08.2017 Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate
Şampiyonası- Karate Türkiye/ Erzurum Üçüncülük
12 Nur Sena ATICI Adana Seyhan 24 Kasım Ortaokulu 24.08.2017 Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası- Karate Türkiye/ Erzurum Üçüncülük
13 Fatma Nisa TUNÇ Adana Seyhan 24 Kasım Ortaokulu 24.08.2017 Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası- Karate Türkiye/ Erzurum Üçüncülük
14 Zeynep ERDOĞAN Afyonkarahisar Sandıklı Hüdai Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 18.01.2017 Antalya Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışması Türkiye/Antalya Birincilik
15 Ahmet İNDERE Afyonkarahisar Sandıklı Hüdai Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 18.01.2017 Antalya Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışması Türkiye/Antalya Birincilik
16 Aleyna ADAK Aksaray Merkez Aksaray Spor Lisesi 04.03.2017 Nazım Canca Avrupa Kupası / Judo Türkiye- Antalya Üçüncülük
17 Birsen BOZBAL Ankara Yenimahalle TVF Spor Lisesi 08.05.2017 Avrupa Şampiyonası Elit Tur bayan
futbol Portekiz İkincilik
18 Yağmur Rabia ALTINTAŞ Ankara Yenimahalle Yakacık Anadolu Lisesi 18.08.2017 "49.İnternational Festival Of Highland Folklore" Halk Dansları Festivali Polonya-Zakopane Birincilik
19 Ömer Yasir KÜÇÜK Ankara Yenimahalle Atatürk Anadolu Lisesi 15.08.2017 Basketbol U16 Avrupa Şampiyonası Karadağ/Podgorica İkincilik
20 Mizgin AY Ankara Beypazarı Beypazarı Anadolu Lisesi 12.07.2017 2017 Yıldızlar Dünya Şampiyonası Kenya-Nairobi 100 Metre Birincilik 200 Metre Üçüncülük
21 Mizgin AY Ankara Beypazarı Beypazarı Anadolu Lisesi 16.05.2017 2017 Dünya İslam Oyunları Şampiyonası Azerbaycan-Bakü 100 Metre Üçüncülük Bayrak Yarışı 4x400 Metre Üçüncülük
22 Damla Dilan KÖMÜRCÜ Antalya Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 19.01.2017 9. Uluslararası Altın Kep Aşçılık
Yarışması Türkiye / Antalya İkincilik
23 Yağmur MUHARREMOĞLU Antalya Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 19.01.2017 9. Uluslararası Altın Kep Aşçılık Yarışması Türkiye / Antalya İkincilik
24 Aleyna Nur ALTUNTAŞ Antalya Konyaaltı 19.01.20179. Uluslararası Altın Kep Aşçılık Yarışması Türkiye / Antalya İkincilik
25 Doğukan KARATAŞ Antalya Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12.08.2017 Bolu Mengen Uluslararası Aşçılık Festivali Türkiye/Bolu Üçüncülük
26 Doğukan KARATAŞ Antalya Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.04.2017 İstanbul Culinary Cup Türkiye /İstanbul Üçüncülük
27 Ethem Mertcan AYDOĞAN Antalya Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12.08.2017
Bolu Mengen Uluslararası Aşçılık Festivali Türkiye/Bolu Üçüncülük
28 Emin CEVİZ Antalya Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.04.2017 İstanbul Culinary Cup Türkiye /İstanbul Üçüncülük
29 Ali ALAN Antalya Kemer Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 İstanbul 15. Uluslar arası
Gastronomi Yemek Yarışması Türkiye /İstanbul Üçüncülük
30 Ömer YÜCE Antalya Kemer Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 İstanbul 15. Uluslar arası
Gastronomi Yemek Yarışması Türkiye /İstanbul Üçüncülük
31 Ömer SOYSAL Antalya Kemer Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 İstanbul 15. Uluslar arası
Gastronomi Yemek Yarışması Türkiye /İstanbul Üçüncülük
32 Tunahan ÜNSAL Antalya Kemer Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 İstanbul 15. Uluslar arası
Gastronomi Yemek Yarışması Türkiye-İstanbul Birincilik
33 Oğuzhan BOZKURT Antalya Kemer Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 İstanbul 15. Uluslar arası
Gastronomi Yemek Yarışması Türkiye-İstanbul Birincilik
34 Bilal Yunus DÖNMEZ Antalya Kemer Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 İstanbul 15. Uluslar arası
Gastronomi Yemek Yarışması Türkiye-İstanbul Birincilik
35 Sümeyra GÖKCÜL Balıkesir Altıeylül Cumhuriyet Anadolu Lisesi 09.09.2016 Oryantring Makedonya/Strumica Üçüncülük
36 Özge BOZÇA Balıkesir Altıeylül Cumhuriyet Anadolu Lisesi 10.09.2016 Oryantring Makedonya/Strumica Üçüncülük
37 Hilal ARSLAN Balıkesir Altıeylül Cumhuriyet Anadolu Lisesi 11.09.2016 Oryantring Makedonya/Strumica Üçüncülük
38 Umutcan KÖKÇÜ Bilecik Bozüyük Selahattin Şeker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 18.01.2017 9.Uluslararası Altın Kep Yarışması Türkiye-Antalya İkincilik
39 Onur AK Bilecik Bozüyük Selahattin Şeker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 18.01.2017 9.Uluslararası Altın Kep Yarışması Türkiye-Antalya İkincilik
40 İlhan ERGÜN Bilecik Bozüyük Selahattin Şeker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 18.01.2017 9.Uluslararası Altın Kep Yarışması Türkiye-Antalya İkincilik
41 GÖKSEL ALTINTAŞ Çanakkale Gelibolu Gelibolu Anadolu Lisesi 2017 ŞUBAT Gençler Avrupa Şampiyonası Fransa/ Ville De Vittel Avrupa Üçüncülüğü
42 Hakan AYAZ Denizli Pamukkale Denizli Lisesi 23.05.2017 26.MEF Uluslararası ve Ulusal Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye-İstanbul Özel Biyoloji Ödülü
43 Selin Gül KANYILMAZ Denizli Pamukkale Denizli Lisesi 23.05.2017 26.MEF Uluslararası ve Ulusal Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye-İstanbul Özel Biyoloji Ödülü
44 Kerem KAYA Denizli Sarayköy Sarayköy Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi 16.12.2016 Ümit Genç U-21 Balkan Karate
Şampiyonası Bosna Hersek Birincilik
45 Şirin KARABAL Diyarbakır Yenişehir Diyarbakır Spor Lisesi 22.06.2017 Dünya Yıldızlar Dağ Koşusu İtalya Üçüncülük
46 Meryem BEKMEZ Diyarbakır Bağlar Namık Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 15.01.2017 Atletizm Yürüyüşü 500m Kenya Nairobi İkincilik
47 Taner KALKAN Diyarbakır Silvan Silvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 23.12.2016 Wuşhu Balkan Şampiyonluğu Türkiye-Kayseri Birincilik
48 Mertcan ÖRS Eskişehir Odunpazarı Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11. Uluslararası MEB Robot
Yarışması (Temalı) Türkiye-Konya İkincilik
49 Umut Berke YILDIRIM Eskişehir Odunpazarı Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11. Uluslararası MEB Robot Yarışması (Temalı) Türkiye-Konya İkincilik
50 Esra Ezgi ÖZMEN Gaziantep Nizip Nizip Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 11.07.2017 Euro Hokey 5 S U 16 Championshp Fransa/Wattigines Üçüncülük
51 MelisKÖŞKER Gaziantep Nizip Nizip Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 11.07.2017 Euro Hokey 5 S U 16 Championshp Fransa/Wattigines Üçüncülük
52 Melis KÖŞKER Gaziantep Nizip Nizip Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 01.08.2017 Euro Hockey Championship III
KadınbHırvatistanSuetijuan Elina Birincilik
53 Binnaz DEMİR Giresun ESPİYE Yunus Emre Anadolu Lisesi 01.10.2016 Barış ve Sağlık Konulu Fotoğraf
Yarışması Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Üçüncülük
54 Nihat Eray VURAL Giresun Merkez Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017
15. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivali/15. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri Türkiye-İstanbul İkincilik
55 Fatih YILMAZ Giresun Merkez Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 15. Uluslararası İstanbul
Gastronomi Festivali/15. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri Türkiye-İstanbul İkincilik
56 Ozan TÜRK Giresun Merkez Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 15. Uluslararası İstanbul
Gastronomi Festivali/15. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri Türkiye-İstanbul İkincilik
57 Gülay UZUN Giresun Merkez Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 15. Uluslararası İstanbul
Gastronomi Festivali/15. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri Türkiye-İstanbul İkincilik
58 Tekin KESKİN Giresun Merkez Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 15. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivali/15. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri Türkiye-İstanbul Üçüncülük
59 Ayşenaz BAYRAM Giresun Yağlıdere Mustafa Kemal İlkokulu 24.08.2017 Uluslararası Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası Türkiye-Erzurum İkincilik
60 Hilal BAŞ Giresun Yağlıdere Mustafa Kemal İlkokulu 25.08.2017 Uluslararası Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası Türkiye-Erzurum Birincilik
61 Ali KAHRAMAN Giresun Merkez Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11. Uluslararası Meb Robot
Yarışması Türkiye-Konya Üçüncülük
62 Oğuzhan YILMAZ Giresun Merkez Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11. Uluslararası Meb Robot
Yarışması Türkiye-Konya Üçüncülük
63 Orhan ÖZTÜRK Gümüşhane Merkez Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.06.2017 Balkan Şampiyonası ( Atletizm) BulgaristanTeteven Birincilik
64 Pelin KAYA İzmir Konak İzmir Atatürk Lisesi 05.05.2017 Aliya İzzetbegoviç Uluslararsı Bilim Olimpiyatı Türkiye-İstanbul İkincilik
65 Zeynep ÖZKUNDAKÇI İzmir Konak İzmir Atatürk Lisesi 05.05.2017 Aliya İzzetbegoviç Uluslararsı Bilim
Olimpiyatı Türkiye-İstanbul İkincilik
66 Barış Efe ÜNVER İzmir Bayraklı Kaymakam Özgür Azer Kurak Ortaokulu 24.04.2017 Antalya Uluslararası
Minikler/Takım Maçı Türkiye-İstanbul İkincilik
67 Göktuğ Gökalp METE Karaman Merkez Dr. Sadık Ahmet İlkokulu 24.08.2017 Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeler
Karate Şampiyonası Türkiye-Erzurum Üçüncülük
68 Ali Kemal MERT Karaman Merkez Dr. Sadık Ahmet İlkokulu 24.08.2017 Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeler
Karate Şampiyonası Türkiye-Erzurum Üçüncülük
69 Mustafa UĞUR Karaman Merkez Yılmaz Babaoğlu İlkokulu 24.08.2017 Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeler
Karate Şampiyonası Türkiye-Erzurum Üçüncülük
70 Derya ATEŞLİ Karaman Merkez Karaman Spor Lisesi 05.06.2017 Barış Oyunları Avrupa Şampiyonası
atletizm Türkiye-Bursa Birincilik
71 Çağan Batu BAHADIR Kocaeli Başiskele Özel Kocaeli Bilgili Kültür Ortaokulu 30.04.2017 Uluslararası Minik Flöre Çocuk
Kupası Türkiye-Antalya Üçüncülük
72 Tuğçe CANKURT Kocaeli Derince Şükrü Aracı Ortaokulu 26.08.2017 Yıldızlar Dünya Taekwondo Şampiyonası Mısır-Sharm El Sheikh Üçüncülük
73 Yusuf Arhan DOYAROĞLU Kocaeli İzmit 28 Haziran Ortaokulu 30.04.2017 Uluslararası 2017 Minik Flöre
Çocuk Kupası Takım Derecesi Türkiye-Alanya Üçüncülük
74 Aysima Hatice KURT Kocaeli Kartepe Yıldız Entegre İmam Hatip Ortaokulu 19.05.2017 22. Balkan Karate Şampiyonası Türkiye-İstanbul Birincilik
75 Muhammed ERTUĞRUL Kocaeli Körfez Milangaz Hacer Demirören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 14.05.2017 Wushu Gürcistan Tiblis İkincilik
76 Yiğit Ali YILMAZ Kocaeli Gebze Kanuni Sosyal Bilimler Lisesi 05.03.2017 Uluslararası Boğaziçi Karete Turnuvası
Türkiye-İstanbul Birincilik
77 Yasin AKGÜL Konya Selçuklu Konya Spor Lisesi 27.04.2017 Avrupa Kupası (Güreş) Türkiye-İzmir Birincilik
78 İslam Cihad Cihangir GÜRÜLER Konya Selçuklu Adil Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017
11. Uluslararası MEB Robot Yarışması - İnsansız Hava Aracı (İha) Türkiye-Konya İkincilik
79 Mustafa İLKBAHAR Konya Selçuklu Adil Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11. Uluslararası MEB Robot Yarışması - İnsansız Hava Aracı (İha) Türkiye-Konya İkincilik
80 Yusuf Samet KAVUN Konya Selçuklu Adil Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11. Uluslararası MEB Robot Yarışması - Hızlı Çizgi İzleyen Türkiye-Konya Üçüncülük
81 Yusuf Samet KAVUN Konya Selçuklu Adil Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11. Uluslararası MEB Robot Yarışması -İnsazsız Robot Türkiye-Konya Üçüncülük
82 Hasan TOK Konya Selçuklu Adil Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11. Uluslararası MEB Robot Yarışması -İnsazsız Robot Türkiye-Konya Üçüncülük
83 Ramazan SELÇOK Konya Selçuklu Adil Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11. Uluslararası MEB Robot Yarışması -Hızlı Çizgi İzleyen Türkiye-Konya Üçüncülük
84 Beyza ÇİFTÇİ Kütahya Gediz Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 08.07.2017 Dağ Koşusu Avrupa Avrupa
Şampiyonası Slovenya-Kamink Üçüncülük
85 Hatice AKBAŞ Malatya Akçadağ Akçadağ Anadolu Lisesi 19.09.2016 Yıldız Genç Bayanlar Avrupa Boks Şampiyonası Türkiye - Ordu Birincilik
86 Toprak AVCIBAŞI Mersin Yenişehir Yenişehir Güney Gelişim Ortaokulu 23.04.2017 17.Çukurova Cup 14 Yaş Uluslararası Tenis Turnuvası Türkiye-Adana İkincilik
87 MEVLÜT ERDENCİ Muş Merkez Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi 08.01.2017 U.22 Avrupa Şampiyonası İtalya/Venedik Birincilik
88 MEVLÜT ERDENCİ Muş Merkez Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi 08.06.2017 U.23 Dünya Şampiyonası Kanada/Toronto İkincilik
89 Dilara AKBAŞ Samsun ATAKUM Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi 14.05.2017 Umut Vaad Eden Genç DehalarAraştırma
Türkiye / Kocaeli Yılın Projesi Ödülü
90 Bengüsu YILMAZ Samsun ATAKUM Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi 24.08.2017 Yıldızlar Dünya Taekwondo
Şampiyonası Mısır-Sharm El Sheik Üçüncülük
91 Elmasnur ŞENCAN Samsun CANİK Fatih Ortaokulu 30.06.2017 Kasabian Brother Badminton Yarışması Bulgaristan Birincilik
92 İbrahim Furkan ATMANOĞLU Şanlıurfa Karaköprü Urfa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Alanı 10.05.2017 11.Uluslararası Robot Yarışması Türkiye-Konya Birincilik
93 Görkem ÇİFTÇİ Şanlıurfa Karaköprü Urfa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11.Uluslararası Robot Yarışması Türkiye-Konya Birincilik
94 Nedim ŞA Şanlıurfa Karaköprü Urfa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11.Uluslararası Robot Yarışması Türkiye-Konya İkincilik
95 Mehmet Paşa ÖZKURT Şanlıurfa Karaköprü Urfa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11.Uluslararası Robot Yarışması Türkiye-Konya İkincilik
96 Uğur Cengiz ŞORKILIÇ Şanlıurfa Karaköprü Urfa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11.Uluslararası Robot Yarışması Türkiye-Konya Üçüncülük
97 Muhammed İrfan ÇAKIR Şanlıurfa Karaköprü Urfa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11.Uluslararası Robot Yarışması Türkiye-Konya Üçüncülük
98 Meltem KANDEMİR Tekirdağ Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 Uluslararası Mutfak Günleri Türkiye-İstanbul İkincilik
99 Selin TAŞKIN Tekirdağ Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 Uluslarası Mutfak Günleri Türkiye-İstanbul İkincilik
100 Gizem ÇOBAN Tekirdağ Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 Uluslarası Mutfak Günleri Türkiye-İstanbul İkincilik
101 Azad DEMİRHAN Van Edremit Eminpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 14.03.2017 Uluslararası Gençler Donas
Poznıakas Boks Turnuvası Litvanya İkincilik
102 Melike ŞEN Zonguldak Kilimli Kilimli Spor Lisesi 04.08.2017 1 ST.Golden Tukischopen Kyokshin Champ Türkiye / Karabük İkincilik
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]