Türkiye’nin En Kapsamlı Okul ve Eğitim Portalı

Tüm Özel Okullar, Devlet Okulları, Eğitim Kurumları ve Çocuk Eğitimi Hakkında Bilgi, Fikir Paylaşımı ve Yorum Sitesi

Çocuğunuzun çok hoşunuza giden bir sorusu, sözü veya davranışını çocuğunuza özel bir başlık açıp not alabilirsiniz ;)
Kullanıcı avatarı
Tasarım Emine
23.11.2017

Miray sene başında okulun yüzme takımına seçilince ablası gibi okul sonrası yüzme antrenmanlarına kalmaya başladı. Geçen gün bana "Okuldaki akşam kaldığımız yüzme ücreti nedir anne?" dedi. "Ücretsiz annecim" dedim. Kendisine CV hazırlayıp bedava yüzme kursuna gittim yazmış. 😂 Bu CV ile nereye başvuracak çok merak ediyorum 😁
Miray Su CV.jpg
Miray Su CV.jpg (107.81 KiB) 587 kere görüntülendi
Kullanıcı avatarı
Tasarım Emine
30.11.2017

Bu Mirayın kendi üretimi toka robot 😊 Balon tutma aparatı robotun eviymiş ve canı sıkılınca evinde dönüyor. Miray'ın her zaman söylediği gibi robotlar sadece erkek oyuncağı değildir! 😉
Miray Su Toka Robot 2.jpg
Miray Su Toka Robot 2.jpg (148.79 KiB) 586 kere görüntülendi
Miray Su Toka Robot 1.jpg
Miray Su Toka Robot 1.jpg (120.87 KiB) 586 kere görüntülendi
Kullanıcı avatarı
Tasarım Emine
24.12.2017

Dünya genelinde yüzlerce çocuğun katılım gösterdiği yumuşak oyuncak çizim yarışmasında Miray'ım Türkiye finalisti oldu.👏👏 Uluslararası jürinin seçeceği 10 çizim oyuncak haline getirilip tüm dünyadaki IKEA mağazalarında satışa sunulacak. Kuzuma bol şans diliyorum 🙏

https://www.ikea.com.tr/duyurular/cizim ... tleri.aspx
Miray Su Kızılkaya IKEA.jpg
Miray Su Kızılkaya IKEA.jpg (65.48 KiB) 585 kere görüntülendi
Kullanıcı avatarı
Tasarım Emine
28.12.2017

Miray geçenlerde eve geldiğinde heyecanla "Anne sana çook güzel bir haberim var." dedi. "Nedir?" dediğimde sevinçle "Pandaların soylarının tükenme tehlikesi geçmiş." dedi.🐼👧
Bugün IKEA Miray'a sürpriz bir hediye göndermiş. O da soylarının tükenme tehlikesi geçtiği için gayet mutlu görünüyor 😊 Bir daha hiç tehlikeye girmez umarım 🙏
Miray Su Panda.jpg
Miray Su Panda.jpg (96.58 KiB) 584 kere görüntülendi
Kullanıcı avatarı
Tasarım Emine
29.12.2017

Miray benim için yapmış. "Ressam olunca zor resimlerimi 5 liradan, biraz zor olanlar 3 lira, kolayları da 1 liradan satacağım. Sana hepsi 50 kuruş" dedi. Ne kadar şanslıyım.🤗
Miray Su 2018.jpg
Miray Su 2018.jpg (184.12 KiB) 583 kere görüntülendi
Kullanıcı avatarı
Tasarım Emine
08.01.2018

Geçenlerde Miray beni parfüm sıkarken görünce "Anne sen ne yapıyorsun! Yoksa kutup ayılarını sevmiyor musun? " diye uyarınca saniyeler içinde parfüm, ozon deliği, buzulların erimesi, kutup ayılarının ölümü ardı ardına sıralandı zihnimde ve neden diye sormadım 😊 "Elbette seviyorum" dedim kutup ayıları için biz ne yapabiliriz diye düşündük. Delinmiş kaçmış çoraplarımızı alıp içine rendelediğimiz beyaz sabunları koyduk. Kokusu hoşumuza giden sakız paketlerinden açıp kıyafet kutularımıza, çorap çekmecelerimize, dolaplara yerleştirdik. Artık kutup ayıları mutlu biz huzurlu 🐻🐧
Miray Su Sabunluk.jpg
Miray Su Sabunluk.jpg (91.45 KiB) 582 kere görüntülendi
Kullanıcı avatarı
Tasarım Emine
10.03.2018

Bugün ağzımdan mikroplar görünmez diye bir laf çıktı. Miray hanım otomatik düzeltici olarak araya girdi. "Mikroplar görünmez değil gözle görünmezdir. Mikroskopla görebiliriz. Görünmez hiçbir şekilde göremeyeceğimiz şeylere denir. Örneğin cinloskopla cinleri göremeyiz. " 😂
Kullanıcı avatarı
Tasarım Emine
10.03.2018

-Miray bugün karikatür atölyesi varmış, katılmak ister misin?
-Peki sonra karikatür dergisi çıkarıp 2065 kişiye satabilir miyim?
-Elbette.
-Tamam o zaman katılayım.

2066. okurdan özür diliyoruz 🙈😁 Çizer Şapkalı a' ya teşekkür ediyoruz.
Miray Su Zıpır Çocuk.jpg
Miray Su Zıpır Çocuk.jpg (90.53 KiB) 579 kere görüntülendi
https://www.instagram.com/p/BgVsmxlgwKl ... zipircocuk