Yüzme

ahmet

Yüzme

Mesaj gönderen ahmet » 01 Haz 2015, 12:06

Merhaba ben bornova evka 3 te bulunan şavkar arena spor salonunun havuzunda 1.5 sene cankurtaranlık yaptım ve yüzmenin çocuk gelişiminde ne kadar faydalı olduğunu söylemek isterim, vücudun tüm kaslarını çalışıtran bu spor hem eğlenceli hemde sağlık açısından çok iyidir herkese tavsiye ederim :)

Kullanıcı avatarı
Emine
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Yüzme

Mesaj gönderen Emine » 01 Haz 2015, 12:13

Benim kızlarım da Şavkar Arena'da yüzüyorlar. Ben küçükken boğulma tehlikesi geçirdiğim için bu yaşımda hala korkuyorum defalarca denememe rağmen ayağım yerden kesilince boğulacakmışım hissi geliyor :) O nedenle çocuklarım küçük yaşta öğrensinler istedim. Bu korkumu yenebilmem için bir önerin olur mu ? :)
    • Anne kalbi, çocuğun okuludur.
Resim

ahmet

Mesaj gönderen ahmet » 01 Haz 2015, 12:16

önce psikoljik olarak hazır olmalısın sonra yavaş yavaş suya alışıp panik yapmadan yüzmelisin unutma en önemlisi sakin olup panik yapmaman :)

Kullanıcı avatarı
Emine
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Emine » 01 Haz 2015, 12:34

Su gemileri vapurları yatları kaldırıyor beni kaldırmıyor işte sorun orada :lol: Nefesim bitene kadar suyun altından yüzebiliyorum sonrası boğulma :lol:
    • Anne kalbi, çocuğun okuludur.
Resim

zeliha

Mesaj gönderen zeliha » 01 Haz 2015, 13:01

Ben çok iyi yüzerim bir dalınca bir daha çıkamıyorum :lol: Ölümlerden döndüm kaç defa bir daha da asla yüzmek mi! :lol:
Güzelim doğada yürümek varken ben yüzmeyi almayayım ;)

“SOSYAL, SPORTİF, SANATSAL, KÜLTÜREL ETKİNLİKLER” sayfasına dön